*      Masáže     *      Ing. Petr Švec     *      Očista - detoxikace     *

Masáže Ing. Petr Švec Jičín Masážní salon v Jičíně na adrese Havlíčkova 191.
Telefon: 602411948.

Reflexní masáž chodidla I. - pohybový systém tělaReflexní masáž chodidla I. - pohybový systém těla

Kurz je zaměřený na všechny reflexní plošky pohybového systému našeho těla – hlava, páteř a klouby, jejich bolesti, úrazy a ostatní problémy. Lektorka vysvětluje nemoci a poruchy pohybového systému také z duchovního úhlu pohledu. Účastníci mají možnost naučit se zároveň "harmonizační sestavu", která příjemně a rychle uvolní celé tělo.
Na tento kurz navazuje Reflexní masáž chodidla II. - vnitřní systémy těla. Oba kurzy lze absolvovat za zvýhodněnou cenu.

Reflexologie je úžasná a velmi účinná metoda netradiční péče o člověka, hlavně v oblasti zdraví. Je poměrně jednoduchá, rychlá a efektní. Historické malby dokládají, že tuto metodu znaly i nejstarší civilizace. A dnes je rozšířená po celém světě. V některých zemích je dokonce neodmyslitelnou součástí péče o zdraví.

Kurz určen všem, kteří tuto metodu chtějí uplatňovat ve své rodině a nejbližším okolí, stejně jako masérům a pedikérům, kteří si chtějí rozšířit spektrum svých profesionálních dovedností.

Co se na kurzu Reflexní terapie (Reflexologie nohy) naučíte:

V ceně kurzu Reflexní masáž chodidla I. - pohybový systém těla:

Kdy: sobota od 9:00 do 17:00 hod.
Cena: 1500 Kč (oba kurzy I. a II. 2800 Kč)

Lektor: Eva Marie Horáková (www.vyukareflexniterapie.cz)
Eva Marie Horáková - reflexní terapeutkaPůvodní profesí je fyzioterapeutka. V roce 1990 opustila zdravotnictví a začala pracovat podle svých představ. Po šesti letech k aromaterapii, různým druhům masáží, včetně reflexologie, přidala i semináře etikoterapie a osobní konzultace s klienty. Reflexní terapii vyučuje od roku 1992 a etikoterapii od roku 1997. O těchto metodách říká: „Čím déle se jim věnuji, tím více mě překvapují svými možnostmi. Jsou klíčem k nalezení ztracené osobní rovnováhy a zároveň k nápravě nejrůznějších blokací životní síly. Nabízím vlastní systémy s uceleným přehledem a logickými postupy. Základy se může naučit každý pro potřebu svou i k pomoci druhým.“

Místa kurzů (viz. přihláška):
Jičín: Masáže Ing. Petr Švec, Havlíčkova 191, 506 01 Jičín

Přehled termínů:
(žádný termín není momentálně k dispozici)

Poptávka:
Máte zájem o tento kurz? Pošlete mi kontaktní informace a jakmile bude vypsán nový termín, pošlu Vám zprávu.
Termíny vypisuji průběžně a podle zájmu.

Zpět na hlavní stránku < zpět na hlavní stránku

Vaše komentáře: